XII C 1986 L.Ind.8 Baia Mare
Pentru absolventii clasei a XII-a C
Liceul Industrial nr. 8 Baia Mare
Promotia 1986
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
XII C 1986 L.Ind.8 Baia Mare | Reguli | Inregistrare | Login
POZE XII C 1986 L.IND.8 BAIA MARE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Sophya din Bucuresti
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 54 ani |
|
Nelu Luca
Administrator
 Din: Satu Mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 66
|
|
daca doriti aice se pot pune si poze: mergeti jos unde scrie upload poza, selectati poza cu browse, si apoi ii dati submit!
26KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Nelu Luca
Administrator
 Din: Satu Mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 66
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
anca
Moderator
Din: Toronto, Canada
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 113
|
|
io ma tin secret  altfel n-o sa fie surpriza... vreau sa vad citi o sa ma recunoasca si citi o sa zica "oare cine-i aia, nu-mi vine in minte numele, dar pare cunsocuta..." hahahaha
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
anca
Moderator
Din: Toronto, Canada
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 113
|
|
F. draguta fetita ta Nelu!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Nelu Luca
Administrator
 Din: Satu Mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 66
|
|
eu trebuie sa pun poza fiindca vara nu port caciula si nu ma veti recunoaste!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Nelu Luca
Administrator
 Din: Satu Mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 66
|
|
eu trebuie sa pun poza fiindca vara nu port caciula si nu ma veti recunoaste!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Fish
Administrator
 Din: Calgary, Alberta, Canada
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Nici nu stiu daca ar trebui sa ne punem pozele ... stricam surpriza din Iunie, nu?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Fish
Administrator
 Din: Calgary, Alberta, Canada
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
deocamdata ma multumesc cu pozele din dreapta sus ....
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
anca
Moderator
Din: Toronto, Canada
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 113
|
|
si eu l afel m-am gindit... stricam surpriza...

|
|
| pus acum 20 ani |
|
Fish
Administrator
 Din: Calgary, Alberta, Canada
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
la tine (si la kuru tau) m-am gandit honey !!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Christian Podariu
Membru
Din: Otopeni, Jud. Ilfov/Romania
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 103
|
|
 hai sa stam pe 2 Iunie ascunsi si sa urmarim care cum apare si daca-l recunoastem
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
anca
Moderator
Din: Toronto, Canada
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 113
|
|
multzam Fihsule... nu incape kuru in poza asa mica 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
ildi
Administrator
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 100
|
|
fat-o hai pe chat si voi baieti la fel ce naiba ca deja imi vajaie capul si in forum si pe chat
|
|
| pus acum 20 ani |
|
ildi
Administrator
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 100
|
|
vreti soc la intalnire ?
14.8KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Fish
Administrator
 Din: Calgary, Alberta, Canada
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
n-ai mai zis Rici ce zice vulpea .... si te-ai dus cu vulpita ta la ....culcare????
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
anca
Moderator
Din: Toronto, Canada
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 113
|
|
Excelenta Ildi!!!! super buna 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Andris
Membru
 Din: Otopeni, Ilfov, Romania
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 59
|
|
Poza niecsam de la baiatu. Nu vreau sa va sperii si sa nu mai veniti la intalnire si vorba lu` Fish, dreapta sus chiar e reusita de cele mai multe ori. Fishocule, inca nu m-am bagat pe ele asa ca..................
|
|
| pus acum 20 ani |
|
ildi
Administrator
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 100
|
|
as putea sa te deconspir eu dragutule ca am ceva la dosar , poate una cu miki 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Gabi
Moderator
Din: Targoviste
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 20
|
|
Si eu am o Ioana. Gabi
65.5KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
laura
Moderator
Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 55
|
|
impreuna cu finii nostri, acum un an (nu am alta la indemana acum)
30.4KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
laura
Moderator
Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 55
|
|
Am mai gasit poze cu copiii mei
34KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
laura
Moderator
Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 55
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
anca
Moderator
Din: Toronto, Canada
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 113
|
|
Pai, n-am zis ca nu punem poze???  Numa glumesc, of course, cine vrea go ahead.... Io una nu mai citesc cubjectul asta ca vreau sa fie surpriza 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Fish
Administrator
 Din: Calgary, Alberta, Canada
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
Mai Laura mai ... da' ce seamana baietelul ala mare cu tine ... ca turnat !!!! daca il vedeam pe strada l-as fi chemat ...."micutul Laura Chis"
OK ... deci unii vreti poze, altii nu ... eu zic sa postam de-a copiilor deocamdata ... sa vedem daca ne recunoastem prin odrasle ...!! (cu placere Anca). Andris, vorbesc de cei care au, normal ... !!!
Si pe "micuta gabi casvean" o recunosc putin ... dar cred ca tata si-a facut mai bine treaba acolo !!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
ildi
Administrator
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 100
|
|
Puradeii ( "didi si dexter " inainte de schi .Dupa cum observati eu m-am extras din poza mai putin o labuta si un corn!
39.4KB
Modificat de ildi (acum 20 ani)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
ildi
Administrator
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 100
|
|
si bella pe restul o sa ne vedeti live
56.6KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
ildi
Administrator
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 100
|
|
clarificare ptr fish asta-i cea mica Iulia
34.6KB
Modificat de ildi (acum 20 ani)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
ildi
Administrator
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 100
|
|
si asta cel mare Mihai
35.8KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
ghici cine-i mamica sau taticu manca-ti-as?!?!?!?!?
35.7KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
ba, care-ai mai vaz't copilu' asta ... taci din gura !!! lasa-i pe restu' ...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
florun
Moderator
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 22
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
ildi
Administrator
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 100
|
|
e pre frumos sa fie al lui ....

|
|
| pus acum 20 ani |
|
ildi
Administrator
 Din: baia mare
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 100
|
|
smecherule !!! da ai uitat de ora , ....oh man ..la ora aia si sambata! ...romanii dorm bustean.....sau nu ?!
Modificat de ildi (acum 20 ani)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
haideti mai copii .... mai astept pareri la poza aia ....
Florun ... tre' sa mai astepti o tzara pt. raspuns
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Fish
Administrator
 Din: Calgary, Alberta, Canada
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
ok ok ... ma predau !!!! .... e al meu (sau asa se zvoneste cel putin!! ... ca nu mai stii cu zvonurile astea cum e!!!! ) 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
alina filimon
Moderator
Din: SIBIU
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 25
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Fish
Administrator
 Din: Calgary, Alberta, Canada
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
nebunatica ca maica-sa pe vremuri ... da' probabil tot cu tata seamana!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Fish
Administrator
 Din: Calgary, Alberta, Canada
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 183
|
|
junioru' .... la ski !!!!
47.8KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|